Субота, 22.09.2018, 11:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради                                                                                                                                                                                                                 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 367
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини


Концепція нової української школи (оновлено)


Концепція розвитку методичної служби Полтавської області на 2015-2020 рр. (Наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 15.01.2016 №20)

Проведено засідання міських методичних об'єднань (методичних комісій, творчих груп) працівників закладів освіти Гадяча та Сергіївської ОТГ

30 серпня 2018 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено засідання міських методичних об'єднань (методичних комісій, творчих груп) працівників закладів освіти Гадяча та Сергіївської ОТГ. 

Робота ММО (МК, ТГ) проводиться з метою вдосконалення професійної компетентності педагогів і створення умов для активізації творчого потенціалу учасників освітнього процесу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 імені Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4, Гадяцької вечірньої (змінної) школи, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, Комунального ВНЗ «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського», ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. та закладів дошкільної освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ.   Читати далі


Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що у рамках Історичної експедиції 10-ма полковими містами Гетьманщини 22.07.2018 у Гадяцькому історико-краєзнавчому музеї відбудеться зустріч з членами експедиції. 

У програмі заходу: презентація організації Всеукраїнської кампанії «Пам'ять нації», виставка козацьких старожитностей. По закінченню зустрічі буде відслужено панахиду та згадано всіх полковників Гадяцького полку. 

До участі у заході запрошуються учителі, викладачі історії, інші працівники заладів освіти, учні та студенти, які цікавляться історією рідного краю.

Початок о 10.00 год. Вхід вільний.


Вітаємо переможців!

У 2017/2018 навчальному році усі заклади дошкільної освіти м. Гадяча стали учасниками Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах, який проводився з метою підвищення якості освітнього процесу, стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя серед дітей.

Вітаємо колектив закладу дошкільної освіти № 10 «Казка» Гадяцької міської ради (переможця міського етапу Конкурсу) з успіхом на обласному рівні, де ЗДО виборов ІІ місце у номінації «Кращі міські дошкільні навчальні заклади».


У Гадячі проведено міський випускний вечір!

Випускний – це день, коли відкриваються двері у доросле життя, час, коли ти починаєш свій самостійний шлях, робиш вибір, який може суттєво вплинути на твою долю.

Кожного року свято міського випускного вечора в Гадячі було особливим, не тільки для самих випускників, а й для всіх його жителів. Не став вийнятком і 2018. Цього року атестати отримали 152 учні закладів загальної середньої освіти нашого міста.

23 червня випускники разом із батьками, вчителями, друзями і знайомими святкововими колонами пройшлися містом і зібралися на Соборній площі, де на них чекала приємна мить – свято Випусників. Усі юнаки й дівчата, які закінчили у цьому році школу, були щасливими та переповнені емоціями. Не дивлячись на дощ, на площі панували радість і святковий настрій. Читати далі


Відповідно до рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради від 24.05.2018 № 294 "Про зміну назв та затвердження нових редакцій статутів закладів дошкільної освіти Гадяцької міської ради" назви та статути закладів дошкільної освіти міста Гадяча приведено у відповідність до вимог чинного законодавства про освіту.

Тепер ЗДО називаються:

Заклад дошкільної освіти № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради Полтавської області;

Заклад дошкільної освіти «Веснянка» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради Полтавської області;

Заклад дошкільної освіти № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради Полтавської області;

Заклад дошкільної освіти № 9 «Дзвіночок» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради Полтавської області;

Заклад дошкільної освіти № 10 «Казка» Гадяцької міської ради Полтавської області;

Заклад дошкільної освіти «Первоцвіт» Гадяцької міської ради Полтавської області.

06.06.2018 заклади дошкільної освіти м. Гадяча внесено ло Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадськиих формувань.Вітаємо переможницю!

Щиро вітаємо з перемогою (диплом ІІІ ступеня) у конкурсі учнівських наукових робіт з економіки, проведеного кафедрою економіки підприємства Полтавської державної аграрної академії, ученицю 9-Б класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради КАПЛІЙ АНАСТАСІЮ, яка презентувала роботу «Роль економічної науки в житті окремої людини та суспільства». Дякуємо за підготовку переможця науковому керівнику, вчителю економіки Гарназі Світлані Іванівні.

Конкурс проводиться з метою пошуку обдарованої учнівської молоді, стимулювання їх творчої праці.

Оголошення результатів цього інтелектуального змагання та церемонію вручення нагород проведено 15 травня 2018 року на базі Полтавської державної аграрної академії. Для учнів та їх наукових керівників було представлено захід, що включав міні-лекції, практикум розв’язування задач з економіки та ознайомчу екскурсію.


У Гадячі проведено загальноміську церемонію нагородження учнів та їх наставників "Зоряний Олімп-2018"

18 травня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради проведено загальноміську церемонію нагородження переможців обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та інших інтелектуальних конкурсів і турнірів та їх наставників «Зоряний Олімп-2018.  Читати далі


У Гадячі проведено І (міський) етап обласного фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят»

15 травня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Гадяцької міської ради проведено І (міський) етап обласного фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят», що проводиться метою виявлення та підтримки талановитих та обдарованих дітей дошкільного віку, активізаціїтворчого потенціалу дошкільнят. Читати далі

 


У Гадячі проведено міські військово-спортивні змагання зі стрільби з пневматичної зброї

7 травня 2018 року Гадяцьким спортивно-технічним клубом Товариства сприяння обороні України і відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької ради проведено міські військово-спортивні змагання зі стрільби з пневматичної зброї присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У змаганнях брали участь команди: Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради. Читати далі


Проведено тренінг за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста Гадяча

03 - 04 травня 2018 року на базі ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради було проведено тренінг за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

В умовах освітньої реформи Нової української школи, що здійснюється Міністерством освіти і науки України, важливим завданням є забезпечення наступності між ланками освіти. Саме тому підготовлено нову редакцію програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». 

У роботі заходу взяли участь 30 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста Гадяча: директори, вихователі-методисти та вихователі середніх груп. Читати далі


Проведено заключне засідання інтервізійної групи практичних психологів закладів дошкільної освіти міста Гадяча

13 квітня 2018 року на базі ДНЗ № 10 «Казка» Гадяцької міської ради було проведено заключне засідання інтервізійної групи практичних психологів закладів дошкільної освіти міста Гадяч по проблемі «Розвиток пізнавальних процесів та комунікативних навичок у дітей дошкільного віку».В ході засідання були розглянуті питання організації психологічного супроводу учасників освітнього процесу закладу дошкільної освіти щодо розвитку психічних процесів дітей дошкільного віку та опрацювання актуальних форм роботи з педагогами та батьками в дошкільному закладі з даного питання. Читати далі


Вітаємо переможців!

01 квітня 2018 року у м. Полтаві на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено ІІІ етап обласного учнівського конкурсу з креслення. Вкотре наші учні продемонстрували відмінні знання з цієї навчальної дисципліни. Щиро вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі обласного учнівського конкурсу з креслення учениць Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4: Фаріну Валерію (І місце, 10 клас) та Кереченко Анжелу (ІІІ місце, 11 клас). Дякуємо за підготовку переможниць учителю Рутковській Олені Миколаївні.

 


У Гадячі проведено пробне ЗНО з історії України, математики, фізики, географії, біології та хімії

31 березня 2018 року в м. Гадячі Полтавської області проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, фізики, географії, біології та хімії. У місті працював пункт тестування на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4, роботу якого забезпечували 42 педагогічні працівники закладів та установ освіти м. Гадяча і Сергіївської ОТГ Гадяцького району. Читати далі

 


Проведено майстер-клас для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району "Я роблю це так…"

29 березня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради проведено майстер-клас для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району «Я роблю це так…». Читати далі

 

 


Проведено майстер-клас для вчителів предметів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти м. Гадяча "Диво писанкове"

27 березня 2018 року вчителі предметів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти м. Гадяча відвідали відкриття виставки та взяли участь у майстер-класі викладачів та студентів Комунального вищого навчального закладу «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського» «Диво писанкове», який було проведено на базі Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Читати далі

 


Гадячани володарі дипломів ІІ ступеня ІІ етапу обласного Конкурсу-огляду екологічних агітбригад, театрів (шоу)

27 березня 2018 року на базі Шишацького будинку культури Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (с. Шишаки Полтавської області) проведено ІІ етап обласного конкурсу-огляду учнівських екологічних агітбригад, театрів (шоу) закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Читати далі


 

Проведено семінар-практикум "Інтеграція до Європейського освітнього простору та розвиток лідерських компетентностей гімназистів шляхом участі у міжнародних проектах"

2 березня 2018 року вчителі англійської та німецької мов прибули до Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради, щоб взяти участь у роботі міського семінару-практикуму «Інтеграція до Європейського освітнього простору та розвиток лідерських компетентностей гімназистів шляхом участі у міжнародних проектах». Читати далі

 


Проведено міський семінар-практикум для вихователів-методистів та вихователів ЗДО міста

7 березня 2018 року на базі ДНЗ № 9 «Дзвіночок» було проведено міський семінар-практикум для вихователів-методистів та вихователів ЗДО «Формування здоров’язбережувальної компетентності учасників освітнього процесу ЗДО за допомогою розвивально-оздоровчих технологій». Саме про здоров’язбережувальну компетенцію дошкільників, принципи, методи та прийоми педагогічної роботи, які, доповнюючи традиційні технології навчання і виховання, наділяють їх ознакою здоров’язбереження, говорила Аколович Т.П.,методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради. На використанні здоров’яформуючих та здоров’язберігаючих технологій в умовах закладу дошкільної освіти та досвіді впровадження цих технологій у своїй роботі наголошували Рубан М.І., директор ДНЗ № 9 «Дзвіночок» та Паньківська Н. А., вихователь-методист закладу. З нетрадиційними методами оздоровлення дітей в ДНЗ № 9 «Дзвіночок» ознайомила присутніх Супруненко Н. І., медична сестра з фізіотерапії. Читати далі


Наш земляк - один з кращих знавців правознавства в Україні!

З 19 по 23 березня 2018 року у м. Херсоні проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Членом команди Полтавської області на цих інтелектуальних змаганнях був учень 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Шелих Андрій. Наш обдарований земляк вкотре продемонстрував свій високий рівень знань з правознавства, адже проявив свою витримку, ерудованість, креативність і виборов ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.

Андрію! Щиро вітаємо тебе та твого наставника – Голубенко Людмилу Миколаївну з визначною перемогою. Бажаємо вам і надалі гідно представляти рідну школу, наш Гадяч, Полтавську область на олімпіадах та конкурсах. Подальших вам творчих та наукових успіхів!


У Гадячі проведено пробне ЗНО з української мови та літератури

24 березня 2018 року в м. Гадячі пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. У місті працювало два пункти тестування – на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, роботу яких забезпечували 46 педагогічних працівників закладів та установ освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району. Читати далі


Учителі природничих дисциплін закладів освіти м. Гадяча стали учасниками семінару-практикуму з творчого обміну досвідом з педагогами шкіл Сергіївської ОТГ Гадяцького району

23 березня 2018 року учителі природничих дисциплін закладів загальної середньої освіти м. Гадяча стали учасниками семінару-практикуму з творчого обміну досвідом з педагогами шкіл Сергіївської ОТГ Гадяцького району «Використання інноваційних педагогічних технологій на уроках природничих дисциплін», який було проведено на базі Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради. Читати далі

Гадячани – учасники обласного етапу VІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу

22 березня 2018 року команда учнів Гадяцькоі гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради «Акцент» (тренер – учитель економіки Гарнага С.І.) брала участь у ІІ (обласному) етапі VI Чемпіонату Полтавськоі області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», який проведено на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки та торгівлі». У грі взяли участь 27 команд закладів загальної середньої освіти Полтавськоі області.  Читати далі

 

 


Організовано методичні дні у ДНЗ № 10 «Казка» Гадяцької міської ради Полтавської області

19 по 23 березня 2018 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради організовано методичні дні у ДНЗ № 10 «Казка» Гадяцької міської ради Полтавської області. Читати далі

 


Проведено семінар-практикум для вчителів біології закладів освіти міста

16 березня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова проведено міський семінар-практикум для вчителів біології закладів загальної середньої освіти «Інноваційні підходи до реалізації змісту шкільного курсу біології через гуманізацію освітнього процесу». У методичному заході брали участь представники закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району. Читати далі


Проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»

15 березня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура». Метою змагань є реалізація завдань дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») щодо поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій. Участь змаганнях взяли: рій «Промені сонця» Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, рій «Ятаган» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова, рій «Заярські козаки» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, рій «Соколи» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4, рій «Гадяцькі вепри» Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Читати далі


Проведено семінар-практикум для новопризначених педагогічних працівників

15 березня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для новопризначених педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району «Розвиток професійної компетентності молодого педагога». У роботі методичного заходу взяли участь 8 молодих педагогічних працівників з Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради та Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради. Читати далі


Проведено І етап VІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу» серед команд закладів загальної середньої освіти м. Гадяча

13 березня 2018 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено І (міський) етап VІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», в якому взяли участь команди учнів закладів загальної середньої освіти міста: Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки «Акцент» (тренер – учитель економіки Гарнага С.І.), Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова «ECOJUST» (тренер – учитель економіки Серба П.І.), Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 «Караван» (тренер – учитель економіки Таран О.Р.). Читати далі


Проведено майстер-клас «Медіаграмотність: сучасні виміри» для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча

02 березня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча практичним психологом Галась Н.Б. проведено майстер-клас «Медіаграмотність: сучасні виміри». Читати далі

 

 


Проведено першу очну сесію підвищення кваліфікації учителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1-х класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році

1-2 березня 2018 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено першу очну сесію навчання вчителів початкової школи, які у 2018/2019 навчальному році будуть працювати з першими класами. Учасниками заходу стали педагоги закладів загальної середньої освіти міста Гадяча, Гадяцького району, Сергіївської ОТГ Гадяцького району та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради.Читати далі


Проведено чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти м. Гадяча

28 лютого – 02 березня 2018 року на базі ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради, Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 проведено чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти м. Гадяча, які відвідали педагогічні працівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти м. Гадяча, Сергіївської ОТГ та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Читати далі


Проведено чергове засідання методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти міста Гадяча

27 лютого 2018 року на базі ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради проведено засідання методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти міста Гадяча, у якому взяли участь директори ЗДО та вихователі Сергіївської ОТГ.  Читати далі

 


Проведено заняття з елементами тренінгу для практичних психологів міста Гадяча «Чудеса на піску»

23 лютого 2018 року на базі ДНЗ № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради проведено заняття з елементами тренінгу для практичних психологів міста «Чудеса на піску», яке організувала та провела практичний психолог дошкільного закладу Пуць Л.П.  Читати далі

 


Полтавським ОІППО ім. М.В. Остроградського вивчається питання реалізації мовної політики у закладах загальної середньої освіти Гадяча

23 лютого 2018 року з метою вивчення та аналізу питання реалізації мовної політики у закладах загальної середньої освіти Гадяча, створення належних умов для розвитку і розширення сфери функціонування української мови, виховання шанобливого ставлення до неї, формування патріотизму в майбутніх громадян України у місті перебувала методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського Коваленко Ольга Павлівна. Читати далі

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930