Середа, 18.10.2017, 08:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради                                                                                                                                                                                                                 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 323
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини


Концепція нової української школи (оновлено)


Концепція розвитку методичної служби Полтавської області на 2015-2020 рр. (Наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 15.01.2016 №20)


УВАГА! Реєстрація на участь педагогічних працівників ЗНЗ м. Гадяча у засіданнях обласних Авторських творчих майстерень учителів у 2018-2019 роках  РОЗПОЧАТИ


УВАГА! Реєстрація учнів ЗНЗ м. Гадяча для участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 н. р.   РОЗПОЧАТИ


 

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання із Днем Захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

14 жовтня ми вшановуємо всіх тих, хто продовжує боротися за нашу свободу та схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну.

Висловлюю щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя за світле майбутнє України, чий героїчний чин, мужність та самовідданість стають прикладом для майбутніх поколінь. Вічна пам’ять!

Нехай почуття любові до рідної землі, прагнення волі ніколи не покидають нас, а розбудова та захист держави залишаються справою честі та життя. У День вята Покрови Пресвятої Богородиці, звернімося до Матері Божої з проханням про мир, процвітання, гідне і щасливе майбутнє нашого народу, нехай Божа Матір буде прихильною до кожної гадяцької родини, до нашої рідної України.

Щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму та Божого благословіння!

З повагою, завідувач ММК                             С.М. МайбородаШановні працівники дошкільної освіти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня дошкілля, яке цього річ припадає на 24 вересня.

Сьогодні в освітній галузі відбуваються масштабні реформи. Прийнято новий Закон України «Про освіту», запроваджено Концепцію «Нова Українська школа». Це новий етап розбудови національної системи освіти, у тому числі й дошкільної, як первинної ланки у навчанні та вихованні наймолодших громадян нашої держави.

Працювати у дошкільних навчальних закладах – почесна проте надзвичайно відповідальна робота. Впевнений, що ваші знання, педагогічна майстерність та мудрість стануть основою формування щасливого майбутнього української нації.

Шановні колеги, дякую за вірність обраній професії, самовідданість, тепло і любов, які ви даруєте дітям.

Бажаю всім миру, міцного здоров’я, родинного затишку, творчої наснаги і вагомих здобутків в освітній діяльності задля процвітання нашого міста і всієї України.

Зі святом!

 

З повагою, завідувач методичного

кабінету відділу освіти, молоді та

спорту Гадяцької міської ради

С.М. Майборода


Проведено засідання ММО вихователів-методистів та вихователів ДНЗ  міста

07 вересня 2017 року на базі ДНЗ № 10 "Казка" Гадяцької міської ради проведено засідання ММО вихователів-методистів та вихователів дошкільних навчальних закладів міста, у якому також взяли участь представники дошкільних навчальних закладів Сергіївської ОТГ. 

 


Проведено засідання міських методичних об'єднань

29-30 серпня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова проведено засідання міських методичних об'єднань (міських методичних комісій, міських творчих груп) та інструктивно-методичні наради працівників навчальних закладів міста Гадяча.

Читати далі


Шановні колеги!

Інформуємо вас про проведення організаційно-методичних заходів для працівників навчальних закладів міста, щодо організованого початку 2017/2018 навчального року. Деталі у листі відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради від 16.08.2017 № 01-16/986 "Про підготовку та проведення організаційно-методичних заходів для педагогічних працівників"


Шановні колеги! У пункті меню "Нормативно-правові документи" - "Методичні рекомендації" розміщено інструктивно-методичний лист Міністерства освіти і науки України від 09.08.2017 № 1/9-436 "Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році" (з додатком).


Шановні колеги!

На нашому сайті з'явився новий пункт меню "Гуртки, позашкільна освіта"де ви зможете віднайти чинні нормативні документи та навчальні програми з позашкільної освіти (гуртків у ЗНЗ).


Шановні колеги!

Нагадую вам, що у пункті меню нашого сайту "Про ММК" - "Плани роботи" для ознайомлення та внесення пропозицій розміщено проект плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на 2017/2018 навчальний рік. Наголошую, що це проект Плану, остаточно його буде схвалено на засіданні науково-методичної ради ММК 14.08.2017. Пропозиції та зауваження прошу надсилати на е-mail hadiach.mmk@i.ua до 11.08.2017.

Завідувач ММК                                                                         С.М.Майборода


Шановні колеги!

Інформуємов Вас, що Мністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Державного стандарту початкової освіти  (Завантажити проект Державного стандарту початкової освіти)

Документом визначено: мету та принципи організації освітнього процесу у початковій школі; загальну характеристику змісту навчання, що охоплює перелік освітніх галузей; державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, поданих через мету, загальні цілі, уміння і загальні очікувані результати навчання за освітніми галузями; співвідношення між освітніми галузями і гранично допустимим навантаження, що подано в Базовому навчальному плані.

Цим проектом передбачено впровадження нового змісту освіти, який ґрунтується на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві. Формування знань, умінь, що є сутністю компетентнісного підходу, забезпечують у майбутньому здатність особистості успішно навчатися, провадити професійну діяльність, відчувати себе частиною спільноти і брати участь у справах громади.

Крім того, для громадського обговорення пропонується проект типових навчальних планів, розроблених на основі зазначеного вище Базового навчального плану.

Рекомендуємо обов’язково взяти участь в обговоренні.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 15 серпня 2017 року за електронними адресами: a_lototska@mon.gov.ua, dpo@imzo.gov.ua та продублювати на e-mail ММК: hadiach.mmk@i.ua


До уваги учнів та педагогічних працівників дошкільних навчальних закадів міста!

У пункті меню "Дошкілля" можете ознайомитися з нормативними актами щодо початку 2017/2018 н.р. в системі дошкільної освіти.


До уваги учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закадів міста!

У пункті меню "Олімпіади та конкурси" - розгалудження - "Інтернет-олімпіади" розміщено лист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради від 03.07.2017 № 01-10/146 "Щодо проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки у 2017/2018 навчальному році". Тут же ви зможети пройти реєстрацію та завантажити завдання.


До уваги керівників та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закадів міста!

У пункті меню "Олімпіади та конкурси" - розгалудження - "Конкурси для вчителів" розміщено лист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради від 07.07.2017 № 01-10/148 "Щодо проведення конкурсу «Вчитель-новатор» на премію Microsoft Innovative Edukator Expert в Україні". Рекомендуємо педагогічним працівникам міста долучитися до участів в конкурсі.


У м. Гадячі проведено міський захід «Випускний-2017»

24 червня 2017 року на Соборній площі міста Гадяча зібралися молоді, квітучі та життєрадісні випускники загальноосвітніх навчальних закладів, щоб у дружньому колі відсвяткувати закінчення навчання в школі. Окрім випускників на центральній площі міста було дуже багато людей: учнів ЗНЗ, вихованців ДНЗ, вчителів, батьків і рідних школярів, а також чимало гостей. Читати далі

 


Проведено тренінг для підготовки учнів-медіаторів шкільних служб розв’язання конфліктів

З 12 по 14 червня 2017 року у Гадяцькій гімназії ім. Олени Пчілки проведено тренінг для учнів 7-9 класів навчальних закладів м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району з підготовки учнів-медіаторів шкільних служб розв’язання конфліктів, тренер – практичний психолог Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Литвиненко О.С.  Читати далі

 

 


До уваги керівників та педагогічних працівників навчальних закадів міста!

Міністерство освіти і науки України визначило структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани за якими працюватимуть загальноосвітні навчальні заклади. Деталі у пункті меню "Нормативно-правові документи" - "Готуємося до 2017/2018 н.р.".  Переглянути лист МОН від 07.06.2017 № 1/9-315


День науки Полтавщини

25 травня 2017 р. завідувач Гадяцького ММК Майборода С.М., методист ММК Мирошниченко Н.М. та завідувач ДНЗ «Первоцвіт» Писанка Ю.Л. відвідати заходи до Дня науки Полтавщини (Театральна площа м. Полтава), де юні науковці МАН та студенти ВНЗ демонстрували свої роботи та вміння. На виставці робіт були представлені цікаві та оригінальні роботи. Також побували на зустрічі Міністра освіти та науки України Гриневич Л.М. з освітянами Полтавщини.

 

 


Проведено свято вшанування кращих учнів навчальних закладів м. Гадяча та їх наставників «Зоряний Олімп-2017»

19 травня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради проведено свято вшанування кращих учнів навчальних закладів м. Гадяча та їх наставників «Зоряний Олімп-2017». Благодатна Гадяцька земля багата на таланти. І наші юні обдарування продовжують творити історію своєї малої Батьківщини, історію, якою слід пишатися. А пишатися є ким. У 2016/2017 навчальному році переможцями стали 38 учнів навчальних закладів м. Гадяча в номінаціях: «Трудове навчання і креслення», «Математика, фізика та інформаційні технології», «Історія і правознавство», «Лінгвістика», «Природничі дисципліни, екологія та медицина».  Читати далі


 

Проведено тренінг для педагогічних працівників ДНЗ м. Гадяча «Проектна діяльність з дітьми старшого дошкільного віку»

18 травня 2017 року на базі ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради проведено тренінг для педагогічних працівників ДНЗ м. Гадяча «Проектна діяльність з дітьми старшого дошкільного віку», який провела Надія Миколаївна Токаренко, методист кафедри педагогічної майстерності Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського.  Читати далі

 

 

 


У День пам’яті та примирення і в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми віддаємо належне пам’яті жертв депортацій і переслідувань та вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму. І серед цих відважних людей було чимало наших земляків, які вступили в боротьбу, усвідомлюючи історичну відповідальність і великий ризик свого вчинку. Вічна пам’ять воїнам-визволителям.

Ці пам’ятні дати підкреслюють головну цінність – людське життя. Адже шляхетність вчинків не залежить від громадянства та національності. Підтвердження цьому – наше буремне сьогодення.

Бажаємо миру, злагоди і добробуту нашій країні та кожній українській родині!

З повагою, колектив методичного кабінету


Проведено педагогічну скарбничку для музичних керівників та вихователів ДНЗ «Гра як основний вид діяльності дитини дошкільного віку».

5 травня 2017 року на базі ДНЗ № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради проведено педагогічну скарбничку для музичних керівників та вихователів ДНЗ м. Гадяча та Сергіївської ОТГ «Гра як основний вид діяльності дитини дошкільного віку».Читати далі

 

 

 


Проведено семінар-практикум для вчителів інформатики навчальних закладів м. Гадяча та Сергіївської ОТГ «Розвиток творчих здібностей та обдарувань, формування загальнонавчальних навичок та умінь на уроках інформатики і в позаурочний час»

26 квітня 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки проведено семінар-практикум для вчителів інформатики навчальних закладів м. Гадяча та Сергіївської ОТГ «Розвиток творчих здібностей та обдарувань, формування загальнонавчальних навичок та умінь на уроках інформатики і в позаурочний час». У методичному заході брали участь представники 4 загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча, Сергіївської ОТГ та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.  Читати далі


Проведено міський семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи «Компетентнісний підхід до організації навчально-виховного процесу та шляхи формування позитивної мотивації до навчання»

28 квітня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 було проведено міський семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи «Компетентнісний підхід до організації навчально-виховного процесу та шляхи формування позитивної мотивації до навчання». У методичному заході взяли участь заступники директорів з навчально-виховної роботи 4 загальноосвітніх навчальних закладів міста, Сергіївської ОТГ Гадяцького району, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, Гадяцького коледжу культури та мистецтв ім. І.П. Котляревського, Гадяцького вищого професійного аграрного училища. Читати далі


Знавці правознавства з Гадяча серед найкращих в Україні!

27 по 31 березня 2017 року у м. Житомирі проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Членами команди Полтавської області на цих інтелектуальних змаганнях були учні Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4  – Білик Анжела та Шелих Андрій. Наші учні вкотре продемонстрували свій високий рівень знань з правознавства, адже Білик Анжела проявила свою витримку, ерудованість, креативність і виборола ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.Дорога Анжело! Щиро вітаємо тебе та твого наставника – Голубенко Людмилу Миколаївну з визначною перемогою, бажаємо вам і надалі гідно представляти рідну школу, наше місто, Полтавську область на олімпіадах та конкурсах. Подальших вам творчих та наукових успіхів!


На пунктах тестування м. Гадяча проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури

01 квітня 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та Гадяцької СШ І-ІІІ ст. № 4 проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, у якому взяли участь 351 майбутній абітурієнт з м.Гадяча, Гадяцького, Зіньківського та Лохвицького районів. Проведення пробного ЗНО на пунктах тестування забезпечили 62 педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, методисти методичного кабінету та головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради. Оцінювання пройшло без порушень процедури проходження пробного незалежного оцінювання.


Проведено чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча

28-29 березня 2017 року на базах Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 проведено чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча, які відвідали педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради та навчальних закладів Сергіївської ОТГ: Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.Під керівництвом голів  міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча, було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян, а також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема: педагогічні працівники, які атестувалися у 2016/2017 н. р. презентували власні творчі доробки; ознайомилися з особливостями проведення ДПА та ЗНО у 2016/2017 навчальному році та новинками методичної та педагогічної літератури, які надійшли до ММК у 2017 р. Присутні обговорили також результати участі навчальних закладів міста у Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсах і турнірах та конкурсний відбір підручників для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Педагогічні працівники обмінялися думками з приводу організації роботи міських методичних об’єднань у наступному навчальному році та ознайомилися з структурою та роботою сайтів ММК, ММО та Харківського РЦОЯО.


Співпраця  установ освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району – це навчання у процесі спілкування один з одним.

23 березня 2017 року на базі Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сергіївської ОТГ Гадяцького району проведено семінар  класних керівників і керівників навчальних закладів ОТГ та м. Гадяча «Превентивне виховання як комплексний цілеспрямований вплив на особистість». На захід було запрошено спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської ОТГ Гадяцького району Хоменко О.С., завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майбороду С.М., методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Шимку Н.П.
Превентивний підхід  в освітній системі Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. розвивається з урахуванням передових надбань європейського досвіду як єдина модель захисту прав дитини на здоров'я, соціальний розвиток відповідно до Декларації прав дитини. 
Найважливіше завдання школи – навчити  дітей  берегти і зміцнювати своє здоров'я, виховувати у них навички безпечної поведінки. Метою семінару було ознайомити учасників семінару зі шляхами впровадження інноваційних превентивних технологій у виховний процес школи з метою формування соціально-активної особистості. Над реалізацією превентивного напрямку навчання і виховання працює увесь педагогічний колектив школи як цілісний механізм.  У цьому змогли пересвідчитись усі гості семінару – директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи, класні керівники загальноосвітніх навчальних закладів Сергіївської ОТГ та м. Гадяча. 
Директор Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Дузь В.М. презентувала роботу навчального закладу та представила сучасну молодіжну письменницю Сафі Байс (учитель історії Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Мошкова І.С.), яка коротко ознайомила учасників заходу з власною творчістю.
Заступник директора з навчально-виховної роботи школи Гнатюк О.В. ознайомила (доповідь-презентація) учасників семінару із системою роботи школи з превентивного напрямку. Ольга Валеріївна звернула  увагу на різноманітність форм виховної та навчальної діяльностей, і  в продовженні програми семінару кожен учасник міг відчути на собі дієвість деяких форм. Надалі гості ознайомилися з: роботою гуртка «Ляльковий театр», де діти наводили приклади порушення прав людини у казках «Колобок», «Курочка Ряба» (керівник гуртка Бунда М.О.),  тематичними виставками закладу-господаря та презентацією проекту учнів початкових класів «Ми відповідальні за тих, кого приручили (Попередження жорстокого поводження з тваринами)» (класний керівник 4 класу Козуб Н.П.).
Учасники методичного заходу стали учасниками соціально-психологічного театру «Подорож до країни Здраволюбії» (соціальний педагог Олешко О.О.).
На завершення  семінару учасників вітали учні 9-10 класів, які презентували захід «Превентивне виховання шляхом формування медіакультури та мідіаграмотності учнів (Створення мультфільмів та соціальної реклами як одного із методів превентивного виховання) (класний керівник Бунда М.О.).
При підведенні підсумків методичного заходу учасниками семінару одноголосно визначено високий рівень проведення, що свідчить про системну плідну, командну роботу колективу Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в напрямку превентивного виховання учнів. Тема семінару було розкрито повністю, його завдання досягнуто.
Працівники методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлюють подяку організаторам методичного заходу – відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської ОТГ Гадяцького району та усьому колективу Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.


Проведено І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних бригад, театрів (шоу) навчальних закладах м. Гадяча 

З метою виховання екологічної культури школярів 23 березня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних бригад, театрів(шоу). Мета конкурсу – активізація участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи, формування екологічногї компетентності школярів.
У своїх виступах за  темою «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони» агітбригади поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Оригінальні сценарії, відображали власний досвід і результати практичної природоохоронної роботи та агітацію за збереження навколишнього середовища. Потрібно відмітити високий рівень виконавської майстерності учасників, належний естетичний сценічний одяг конкурсантів, висвітлення практичної природоохоронної роботи, актуальність порушеної проблеми. 
При оцінюванні виступів екологічних колективів враховувалися відповідність порушеної у виступі екологічної проблеми та її соціальне значення оголошеній темі, зв’язок з екологічними організаціями при вирішенні проблем та результативність проведеної роботи, а також рівень виконавської майстерності, оригінальність художнього оформлення, використання засобів активізації аудиторії, відповідність костюмів, рівень режисури та дотримання часового регламенту. За активну роботу по формуванню екологічної культури учнівської молоді та пропаганду екологічних знань, на підставі висновків журі конкурсу грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради нагороджені:
— у номінації «Екологічні агітбригади»
•    екологічна агітбригада «Квіти Землі» Гадяцької СШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова (І місце);
•    екологічна агітбригада «ЕКОС» Гадяцької спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 4 (ІІ місце);
•    екологічна агітбригада «Пролісок» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (ІІ місце);
•    екологічна агітбригада «Еколог» Гадяцької спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 3 (ІІІ місце);
у номінації «Екологічний театр»
•    екологічний театр «Еколог» Гадяцької спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 3 (І місце);
•    екологічний театр «Квіти Землі» Гадяцької СШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова (ІІ місце);
•    екологічний театр «ЕКОС» Гадяцької спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 4 (ІІІ місце).
Усі присутні збережуть приємні враження від актуальних і оригінальних виступів, влучних та гострих висловлювань учасників, що закликають молодь не залишатися байдужими до певної екологічної проблеми.


Проведено семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів ДНЗ міста Гадяча «Удосконалення та підвищення ефективності управлінської діяльності керівника ДНЗ»

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради 21 березня 2017 року на базі ДНЗ № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради Полтавської області проведено семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів ДНЗ міста Гадяча «Удосконалення та підвищення ефективності управлінської діяльності керівника ДНЗ».
З вітальним словом до учасників семінару звернулася методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Аколович Т.П. та вихованці дошкільного навчального закладу. 
На семінарі було розглянуто ряд питань, зокрема, «Імідж ДНЗ - ефективність управлінської діяльності» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради), «Стратегія і тактика розвитку ДНЗ» (Москаленко А.Б., завідувач ДНЗ № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради), «Організація і управління методичною роботою» (Морквич З.В.,

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031