П`ятниця, 16.04.2021, 09:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради

 

   

                                                                                                                                                                        
Меню сайту
Корисні посилання

Заклади загальної середньої освіти м. Гадяча

Заклади загальної середньої освіти м. Гадяча 

Загальна середня освіта в м. Гадячі – це насамперед підтримка кожної дитини у розкритті її здібностей, обдарувань і талантів, це поєднання досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з передовими технологіями та освітніми інноваціями; це різні типи закладів, кожен з яких має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

У м. Гадячі та Гадяцькій ОТГ функціонують 7 закладів загальної середньої освіти:

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області

Директор Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки: Смірнова Тетяна Юріївна

Адреса:  вул. Гетьманська, буд. 35, м. Гадяч, Полтавська область, 37300

Телефон: (05354) 2-17-55

Е-mail: gimnaziya-1@meta.ua

Адреса веб-сайту: http://gimnasium1.in.ua

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області (до липня 2019 року – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки) – це сучасний заклад загальної середньої освіти, в якому створено оптимальні  умови для творчості, розвитку та самовиявлення особистості.

Місія ліцею – стати духовно-культурним центром міста. Заклад виробила свою систему, сучасний погляд на національне виховання на прикладі життя і творчості української берегині Олени Пчілки. На базі закладу проведено Всеукраїнську конференцію «Олена Пчілка і Гадяч» та шкільну – «Талант її багатогранний», є унікальна експозиція «Лауреати літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки» та розділ на сайті, щороку проводиться засідання журі премії Олени Пчілки. Згідно рішення журі лауреатом Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки 2018 року одностайно визнано Гадяцьку гімназію імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області за велику просвітницьку діяльність, яку проводила школа протягом 11 років, значний внесок у національне виховання дітей та юнацтва на прикладі життя та творчості Олени Пчілки.

Мета діяльності закладу – розвиток і формування соціально зрілої, творчої особистості, громадянина України як вільної, духовно багатої, щасливої людини. Ліцей є членом Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти.

На сьогодні у Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки навчається 527 учнів, є 21 клас. У закладі працює 51 педагогічний працівник, з них – 32 вчителі мають вищу кваліфікаційну категорію, 9 – першу, 8 – другу, 2 – спеціалісти. Педагогічне звання «вчитель-методист» присвоєно 6 вчителям, «старший вчитель» – 7, «Відмінник освіти України» – 6, грамоти Міністерства освіти і науки нагороджено 8 учителів.

Реалізуються два профілі навчання: економічний та інформаційно-технологічний. Із 2013 року заклад бере участь у Всеукраїнському пілотному проекті Міністерства освіти і науки України, Національного банку України та Агентства США з міжнародного розвитку для учнів 10 класу щодо  запровадження курсу «Фінансова грамотність».

У 2017/2018 навчальному році гімназія долучилась до Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект» у початковій школі, мета якого збільшити їх інтерес до навчання. Завдяки міжпредметним зв'язкам, засобам наочності та відео матеріалам, об'єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки – переможець Всеукраїнського спільного екологічно-освітнього проекту Міністерства екології та природних ресурсів і Міністерства освіти та науки України «Компола» 2018 року.

У закладі працює 3 кабінети з сучасною комп’ютерною технікою. Ліцеїсти – переможці  міських та обласних олімпіад, обласних конкурсів «Офіс-менеджер» та «Сучасна інформатика – успішне майбутнє».

Ліцей здійснює міжнародну діяльність. У закладі загальної середньої освіти працювали 5 волонтерів Корпусу Миру США. Із досвідом роботи Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки по співпраці з волонтерами Корпусу Миру США знайомився директор Корпусу Миру Карл Бек. Чотири гімназисти стали переможцями «Програми обміну майбутніх лідерів FLEX». У 2018 році заклад вдруге став переможцем Всеукраїнського проекту «GoCamp-2018», який спрямований на удосконалення вивчення англійської мови і передбачає перебування волонтера Корпусу Миру США на літніх канікулах. Ліцеїсти беруть активну участь у міжнародному проекті «Skype in The Classroom».

У Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки велика увага приділяється питанням, які пов’язані із виявленням, діагностуванням, навчанням, вихованням і доцільним розвитком обдарованих дітей. У закладі є банк даних «Обдарованість», де простежується розвиток особистості школяра з першого до одинадцятого класу.

Протягом останніх років ліцей є одним з лідером серед закладів освіти Гадяча за кількістю переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсі-захисті Малої академії наук України.

Велику роль у життєтворчості закладу займає проектна діяльність. Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки набув значного досвіду у використанні методу проектів як ефективної форми роботи з учнівської молоддю. Розкриттю творчих здібностей здобувачів освіти сприяють проекти: «Людина року», «Час захоплюватись Україною», «Юна зірка», «Українські традиції: із покоління в покоління»,  , «Моя країна – Україна», «Добро починається з нас», «Зорепадом летять роки», «Музичний салон», «Конкурс бізнес – проектів», «Майбутні зірочки», «Виборина», «Вивчаємо країни світу», «Рівний – рівному», «Твої права від А до Я», «Компетентнісний підхід до економічних знань», «Національне виховання на прикладі життя та творчості Олени Пчілки».

У закладі діють кімната-музей життєвого і літературного шляху Олени Пчілки, інтелектуальний клуб «Ніка», правознавчий  клуб  «Феміда», волонтерський загін «Милосердя», євроклуб, сайт, шкільна газета «Соняшник»,  школа «Разом до здоров’я», лекторій для батьків «Родина».

То ж провідною ідеєю освітнього процесу в Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки є виховання випускника, який буде успішно й ефективно діяти в інформаційному суспільстві, вносити вклад у піднесення конкурентоздатності України  в європейському і світовому просторі.


Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Полтавської області

Директор Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова: Оніщенко Наталія Анатоліївна

Адреса:  вул. Лесі Українки, буд. 8, м. Гадяч, Полтавська область, 37300

Телефон: (05354) 2-34-17

Е-mail: gadyacjka-shkola2@meta.ua

Адреса веб-сайтуhttp://hadiachschool2.at.ua

Приміщення Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова збудоване Гадяцьким земством у 1872 році для повітової школи. До 1904 року повітова школа в Гадячі була єдиною школою підвищеного типу на весь повіт…

Сьогодні Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Полтавської області – це заклад освіти, що забезпечує потреби громадян у повній загальній середній освіті, в якій поєднуються класичні принципи педагогічного процесу та активно запроваджуються інноваційні технології. Школа передбачає вивчення двох іноземних мов – англійської та німецької, забезпечує опанування комп’ютерних технологій з 2-го класу.

Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова має у своєму складі класи початкової, базової та старшої школи, групи продовженого дня, класи допрофільної підготовки (8-9 кл.), профільне навчання в 10-11 класах (профілі української філології та історичний). З жовтня 2014 року розпочалися заняття Консультативного пункту майбутніх першокласників. На сьогодні у Гадяцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова навчається 370 учнів.

Поглибленню допрофільної та профільної підготовки учнів школи сприяє робота  гуртків. З 2018/2019 навчального року запроваджено роботу нового для міста гуртка «Іврит».

Педагогічний колектив школи налічує 41 чол., з яких мають вищу педагогічну освіту – 39, середню спеціальну – 2. Якісний склад педагогічного колективу школи: «спеціаліст вищої категорії» – 21;  «спеціаліст  першої категорії» – 9;  «спеціаліст другої категорії» – 9;  відповідають посаді, яку займають – 2;  «спеціаліст» – 2, педагогічні звання мають 9.

Діяльність педагогічного колективу школи за своїм змістом і результативністю спрямовувалася на реалізацію визначених принципів організації методичної роботи, на основі яких здійснювався системний підхід вдосконалення особистості вчителя і розвитку його творчого потенціалу.

Традиційною є робота психолого-педагогічного семінару «Шляхом досконалості», що є однією з форм методичної роботи у школі, яка полягає в ознайомленні з новітніми досягненнями психолого-педагогічної науки і передового педагогічного досвіду. Для молодих спеціалістів організовано роботу школи «Молодість і перспектива».

З метою впровадження інновацій в освітній процес заклад забезпечено сучасною комп’ютерною технікою – встановлено два навчально-комп’ютерні комплекси (по 11 ПК в кожному), які об’єднані в локальну мережу та  під’єднані до мережі Інтернет, працює електронна пошта, функціонує офіційний веб-сайт закладу.

Пріоритетними напрямками у освітньому процесі є організація самостійної пізнавальної діяльності школярів, розвиток їх природних здібностей та нахилів, організація психологічного супроводу процесу, широке врахування індивідуальних особливостей школярів.

Учні Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова неодноразово ставали переможцями міських, обласних олімпіад, міжнародних, всеукраїнських і регіональних конкурсів та турнірів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт  МАН України.

З метою демократизації управління школою створено орган шкільного самоврядування – парламент. Робота учнів у комісіях сприяє вихованню почуття господаря школи, класу, вмінню працювати на принципах рівності, чесності, справедливості.


Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського

Гадяцької міської ради Полтавської області

Директор Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського:  Ковінько Любов Іванівна

Адреса:  вул. Степаненка, буд. 41, м. Гадяч, Полтавська область, 37300

Телефон: (05354) 2-06-13

Е-mail: gadyacjka-shkola3@meta.ua

Адреса веб-сайту: https://hadiachschool3.webnode.com.ua

Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради Полтавської області – сучасний освітній заклад, який  працює над забезпеченням виконання Державного стандарту загальної середньої освіти, формуванням соціально активної, гуманістично спрямованої особистості зі свідомою громадянською позицією, готовою до професійного самовизначення.

Метою роботи педагогічного колективу  є організація командної взаємодії педагогів щодо впровадження інноваційних технологій, створення сприятливих умов для задоволення освітніх потреб, самореалізації кожної дитини, активізації її творчого потенціалу.

Cсьогодні у школі навчається 404 учні. Мережу закладу складають 18 класів.  У школі запроваджено поглиблене вивчення англійської мови. Учні 10-11 класів навчаються за профілями: англійська мова, українська мова. Для дітей з особливими освітніми проблемами організовано інклюзивну та індивідуальну форми навчання. Створено 4 інклюзивні класи. 

Школа має достатню матеріально-технічну базу. Функціонують 22 навчальні аудиторії, 2 кабінети інформатики, 4 кабінети англійської мови, 2 майстерні трудового навчання, кабінети хімії та фізики. До послуг учнів актова і спортивна зали, хореографічний клас, бібліотека, медичний кабінет, кабінети практичного психолога та соціального педагога, шкільна їдальня. Школа підключена до мережі Інтернет, працює Wi-Fi.

З метою забезпечення творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей організовано роботу 9 гуртків та 6 спортивних секцій.

Освітній процес забезпечують 48 педагогічних працівників, з яких 30 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 6 – «спеціаліст першої категорії», 6 – «спеціаліст другої категорії», 6 – «спеціаліст». Звання «учитель-методист» присвоєно 6 педагогам, «старший учитель» – 13.

Школа пишається своїми талановитими та обдарованими дітьми. У 2017/2018 навчальному році призерами обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 3 учні,  міського – 48. У конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН перемогли 4 учні. Високих результатів досягли спортсмени школи, виборовши 2 загальнокомандне місце в міській Спартакіаді. Команда старшокласників – володар Кубку  інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Уже третій рік підряд учні є переможцями міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та учасниками обласних змагань.

У школі діє дитячо-юнацька   організація «Козацька республіка». Її мета полягає у відродженні національної свідомості, утвердженні «державницької ідеї», формуванні нового типу українського характеру, основними рисами якого були б фізична досконалість, витривалість, свідомий патріотизм, вихованість, культурність, освіченість, висока моральність.

Довіра й співпраця учнівського самоврядування, педагогічного колективу та батьків, проведення традиційних свят, днів відпочинку,  вечорів, різних заходів – складова успіху закладу.


Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради Полтавської області

 

Директор Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки:  Борис Світлана Ярославівна

Адреса:  вул. С. Швидкого, буд. 2, м. Гадяч, Полтавська область, 37300

Телефон: (05354) 2-16-29

Е-mailgadyacjka-shkola4@meta.ua     

Адреса веб-сайту: http://hadiachschool4.ucoz.com

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки  Гадяцької міської ради Полтавської області – освітній  заклад, розташований у мікрорайоні «Черемушки», відкрито 14 січня 1995 року. Це  триповерховий   навчальний   корпус,  розрахований   на   1100   учнів, 33 класні кімнати. Подвір’я   ліцею площею   3,3   га,   на   якому   розташовано: стадіон закладу, 2 волейбольних, баскетбольний, тренажерний майданчики, навчально-дослідні ділянки,   майданчики   для   відпочинку. За час роботи в закладі освіти створено   спеціальні   навчальні   кабінети: 3 кабінети  інформатики на 50 місць; кабінет хімії,   комп'ютеризований   кабінет  фізики; кабінет біології з інтерактивною   дошкою; 3 класи для першокласників обладнані телевізором, комп’ютером, копіювальною технікою;  навчальні    майстерні;   кімната   психологічного   розвантаження. Ліцей має два спортивних зали площею 576  квадратних метрів,  хореографічний клас,  актову   залу   на   180 місць;   їдальню   на   204   місця;   кабінет медсестри, музей «Нафти і газу Гадяччини», куточок народознавства, куточки слави «Герої гідності та свободи», «Я пишаюся тобою, тату».

Бібліотека   з   багатим   фондом   художньої та   навчальної   літератури,   широким   вибором   літератури   в   електронному   варіанті.

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки  – освітній заклад з поглибленим вивченням  математики (8-9 кл.) та профільним навчанням в 10-11 класах (математичний, фізико-математичний профіль, профіль української філології). У закладі загальної середньої освіти навчаються класи за методикою розвивального навчання. Учителі, які працюють в розвивальних класах, пройшли курси підвищення кваліфікації при Харківському центрі розвивального навчання.

У ліцеї є вісім класів з інклюзивною формою навчання, в яких здобувають освіту  11 учнів, з якими працюють 8 асистентів учителя.

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки  прагне іти в ногу з часом, спрямовує свою роботу на:

- впровадження Державного стандарту початкової освіти, Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами;

- забезпечення впровадження орієнтирів Нової української школи на основі компетентнісного підходу відповідно до «Рекомендацій Європейського Парламенту та Ради Європи від 18.12.2006 щодо формування ключових компетентностей освіти впродовж життя;

- забезпечення виконання програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 рр.;

- впровадження Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 рр.

Роботу педагогічного колективу спрямовано на реалізацію науково-методичної  та виховної тем: «Впровадження інноваційних технологій у формування і розвиток конкурентноспроможної особистості» та «Виховання особистості із високим рівнем духовності, загальної культури, інтелектуального і творчого розвитку, чітко вираженої активної громадської позиції».

Адміністрація ліцею працює над впровадженням особистісно зорієнтованого управління як парадигмального явища в сучасній науці управління освітнім закладом.

Рішенням сорок третьої сесії сьомого скликання Гадяцької міської ради від 14.02.2019 закладу присвоєно ім’я Лесі Українки та змінено найменування юридичної особи відповідно до вимог чинного законодавства про освіту.


Гадяцька вечірня (змінна) школа Гадяцької міської ради Полтавської області

Директор Гадяцької вечірньої (змінної) школи: Бездудна Світлана Вікторівна

Адреса:  м. Гадяч, вул. Гетьманська, буд. 31, м. Гадяч, Полтавська область, 37300

Телефон: (05354) 2-06-07

Е-mail: bezdydna@gmail.com

Адреса веб-сайту: https://sites.google.com/site/gadiachvechscool

Гадяцька вечірня (змінна) школа Гадяцької міської  ради Полтавської області – заклад загальної середньої освіти  ІІ-III ступенів, що забезпечує реалізацію прав громадян, які не мають можливості навчатися в школах з денною формою навчання, на здобуття загальної середньої освіти з відривом або без відриву від виробництва.  

Принцип роботи школи – спільна робота педагогічного колективу з закладами освіти, підприємствами по залученню працюючої молоді до навчання, створення умов для здобуття повної  загальної середньої освіти.

Термін навчання для учнів – 3 роки. Режим роботи школи – з понеділка по четвер, п’ятниця – консультаційний день. Заняття розпочинаються з другої половини дня для зручності учнів, які суміщають заняття з роботою чи навчанням на курсах, в професійно-технічних закладах освіти.

До Гадяцької вечірньої (змінної) школи зараховуються всі бажаючі, без обмежень за віком та місцем реєстрації. Перехід з інших закладів освіти здійснюється протягом року.

Сьогодні у школі навчається 31 учень. Причини, що приводять учнів до школи такі: тяжке матеріальне становище в сім’ї; бажання отримати освіту  та водночас працювати; отримувати спеціальність у закладах професійно-технічної освіти міста, паралельно здобувати загальну середню освіту; відраховані з інших закладів; повернулися з місць позбавлення волі та засудженні умовно; діти, які колись залишили навчання і пішли працювати, подорослішали і зрозуміли, що необхідно мати загальну середню освіту, щоб отримати вищу;  діти з неблагополучних сімей; учні, які повернулися з АТО (ООС).

Гадяцька вечірня (змінна) школа власного приміщення не має. Навчальні заняття проходять на базі ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» та ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище» згідно складеного  договору. Використання приміщень  (класні кімнати), комунальні послуги (світло, вода, тепло тощо) надаються дирекцією  закладів освіти безоплатно.

Одна із основних задач вечірньої школи, а у соціальному плані її місія, – усунення відхилень розвитку особистості, пов’язаних з освітою, і створення передумов для нормалізації процесу подальшого соціального становлення, тобто соціалізації особистості.


Біленченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

Гадяцької міської ради Полтавської області

Директор Біленченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів: Єна Валентин Володимирович

Адреса: площа 40-річчя Перемоги, 3, с. Біленченківка, Гадяцький район, Полтавська область, 37306

Телефон: (05354) 5-32-40

Е-mail: bilenchenkivsjka-sk@meta.ua

Адреса веб-сайту: http://bilenchenkivka-73.klasna.com

Біленченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області – це сучасний заклад освіти, в якому створено оптимальні умови для навчання, розвитку дітей. Заклад відкрито 

Головною метою Біленченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів є забезпечення реалізації права громадянина на здобуття повної загальної середньої освіти.

Колектив вчителів – це люди високого рівня професіоналізму, які працюють для того, щоб ЗЗСО став тим закладом, де почесно й престижно працювати, де кожен учитель може підвищити педагогічну майстерність і досягти професійних успіхів. 

Обраний закладом шлях забезпечення особистісно-орієнтованої освіти ґрунтується на принципах науковості, гуманізації, послідовності і доцільності. Колектив Біленченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів працює над методичною темою «Підвищення якості освітнього процесу шляхом впровадження інноваційних технологій навчання та виховання, розвиток професійної компетентності вчителя».


Оснягівський заклад загальної середньої освіти І ступеня 

Гадяцької міської ради Полтавської області

Завідувач Оснягівського закладу загальної середньої освіти І ступеня: Лукаш Любов Іванівна

Адреса: с. Осняги, Гадяцький район, Полтавська область, 37307

Телефон: (095) 7761925

Е-mail: lukash.lyubow@gmail.com

Адреса веб-сайту: https://osnygschool.blogspot.com

Оснягівський заклад загальної середньої освіти І ступеня Гадяцької міської ради Полтавської області працює над забезпеченням виконання Державного стандарту загальної середньої освіти, впровадженням орієнтирів Нової української школи, що забезпечує потреби маленьких громадян у здобутті початкової освіти.

Будівництво та відкриття школи в с. Осняги припадає на другу половину 20-х років ХХ століття.

Метою роботи педагогічного колективу є створення сприятливих умов для задоволення освітніх потреб, самореалізації кожної дитини, активізації її творчого потенціалу.

Сьогодні освітній процес у закладі забезпечують два педагогічні працівники, один з яких має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «Старший вчитель», 1 – «спеціаліст першої категорії».

На 01.01.2019 у Оснягівському закладі загальної середньої освіти І ступеня навчається 7 учнів у трьох класах – 1, 2 та 4. Традиційними для закладу освіти є проведення свят, дитячих ранків, різних заходів у тісній співпраці вчителів та батьківського коллективу.

Оснягівський заклад загальної середньої освіти І ступеня має достатню матеріально-технічну базу. До послуг учнів – дві класні та ігрова кімнати, шкільна їдальняДля проведення уроків інформатики використовуються два сучасних комп’ютери, заклад підключено до мережі Інтернет, працює Wi-Fi. На шкільному подвір’ї збудована сучасна газова теплогенераторна, є ігровий майданчик, навчально-дослідні ділянки та фруктовий сад.

 

Вхід на сайт
Онлайн-реєстрація
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Програми, проекти
Корисні посилання
Оцініть наш сайт
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 396
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0