П`ятниця, 16.04.2021, 11:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради

 

   

                                                                                                                                                                        
Меню сайту
Корисні посилання

Новини та оголошення 2019/2020 н.р.

27-28.08.2020 заплановано проведення засідань методичних об'єднань

До 25.08.2020 р. просимо заповнити реєстраційну форму членів методичних об'єднань (методичних комісій, творчих груп) закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ.  Заповнити

Точну дату проведення заходу буде повідомлено додатково. Засідання будуть проведені у онлайн-режимі.

 


Проведено засідання методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ

14 січня 2020 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено засідання методичного об’єднання  вихователів-методистів та вихователів  закладів дошкільної освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ на базі ЗДО № 2 «Берізка».

Читати далі>>>


Проведено інструктивно-методичні заходи для педагогічних працівників закладів та установ освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ

9 січня 2020 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки проведено інструктивно-методичні заходи (тематичні наради, засідання методичних об’єднань, творчих груп) для педагогічних працівників закладів та установ освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ.

Читати далі>>>


Проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни»

19 грудня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти Гадяцької ОТГ «Індивідуальний та диференційований підхід, як важливий компонент фізичного виховання учнів. Організація заходів з військово-патріотичного виховання» та засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни».

Читати далі>>>


У закладах та установах освіти Гадяцької міської ОТГ триває проведення заходів Всеукраїнського тижня права

11-12 грудня 2019 року заклади загальної середньої освіти Гадяцької міської ради забезпечили проведення заходів вже традиційного Всеукраїнського тижня права.

Читати далі>>>

 

 


Проведено семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Впровадження інноваційних форм і методів роботи на ГПД»

11 грудня 2019 року на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня  закладів  освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Впровадження інноваційних форм і методів роботи на ГПД».

Читати далі>>>

 


Проведено «День відкритих дверей» у відділі освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради

Щорічно у тиждень на який припадає 10 грудня – День прав людини, проводиться Всеукраїнський тиждень права. Метою заходу є підвищення рівня правової культури, формування громадянської компетентності учнівської молоді, виховання їх у дусі поваги до прав людини. З цієї нагоди у відділі освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради 11 грудня 2019 року проведено «День відкритих дверей» для лідерів учнівського самоврядування закладів освіти міста.

Читати далі>>>

 


У закладах загальної середньої освіти Гадяцької міської ОТГ проведено Всеукраїнський урок «Права людини»

Відповідно до Плану заходів з проведення в 2019 році у Гадяцькій міській ОТГ Всеукраїнського тижня права 10.12.2019 у закладах загальної середньої освіти Гадяцької міської ради проведено Всеукраїнський урок «Права людини». Захід має за мету поглибити й розширити знання учнів про права і свободи людини, види прав, міжнародні документи з питання врегулювання прав людини та прав дитини, пояснити значущість і актуальність документів з прав людини для забезпечення сучасного захисту прав і свобод особистості.

Читати далі>>>

 


У закладах та установах освіти Гадяцької міської ОТГ розпочато проведення заходів Всеукраїнського тижня права

З 1950 року 10 грудня відзначається як День прав людини. Указом Президента України від 08.12.2008 № 1149 започатковано Всеукраїнський тиждень права, який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини і організовується з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. З 09 по 13 грудня 2019 року в Україні проводиться вже традиційний Всеукраїнський тиждень права, у якому приймають участь і заклади освіти нашої громади.

Читати далі>>>


Вітаємо переможниць!

8 грудня 2019 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі проведено другий (очний) тур V обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє».
Чемпіонат організовано як спільний захід Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського та Полтавського університету економіки і торгівлі.

Мета проведення цих інтелектуальних змагань – виявлення та розвиток обдарованих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення школярів, зацікавлення їх у якісному і поглибленому вивченні інформатики, підвищення інтересу до сучасних інформаційних технологій.

За результатами другого туру Чемпіонату вітаємо учениць Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки з перемогами – Білоцерківську Анну (9-А клас, ІІ місце), Бабенко Альону (9-А клас, ІІ місце) та Домашенко Поліну (8-Б клас, ІІІ місце). Висловлюємо щирі слова вдячності Анні, Альоні та Поліні, а також їх  вчителю Штанько Юлії Станіславівні за пророблену роботу. Бажаємо успіхів, реалізації подальших планів!


Одинадцятикласники закладів загальної середньої освіти Гадяча відвідали «день відкритих дверей» Київського національного університету культури і мистецтв «Абітурієнт-2020»

7 грудня 2019 року на «день відкритих дверей» до Київського національного університету культури і мистецтв завітав 51 здобувач освіти 11 класів закладів загальної середньої освіти м. Гадяча: Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського, Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки  та Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.

Читати далі>>>


Проведено семінар-практикум для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Формування психологічного клімату в колективі»

6 грудня 2019 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів   № 2  імені Михайла Драгоманова  методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для  працівників психологічної служби  закладів  освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Формування психологічного клімату в колективі».

Читати далі>>>

 

 


Гадяч був представлений на ІІІ обласному Форумі працівників методичної служби Полтавської області

5 грудня 2019 року завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М. представляв методичну службу закладів та установ освіти Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на ІІІ обласному Форумі працівників методичної служби Полтавської області, який проведено на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського.

Читати далі>>>

 


Підведено підсумки ІV міського учнівського конкурсу знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край»

Вже четвертий рік поспіль за ініціативи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проводиться міський учнівський конкурс знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край». Темами цьогорічного Конкурсу були: для учнів 4-9 класів «Іменами славиться земля Гадяцька» (до 170-річчя з дня народження Олени Пчілки та Панаса Мирного); для учнів 10-11 класів «Соборність України – основа державності» (до 100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки).

Читати далі>>>


Проведено семінар-практикум для вчителів біології та хімії закладів загальної середньої освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Формування природозначної компетенції з використанням практичних технологій на уроках біології і хімії»

04 грудня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки проведено семінар-практикум для вчителів біології та хімії закладів загальної середньої освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Формування природозначної компетенції з використанням практичних технологій на уроках біології і хімії».

Читати далі>>>


Проведено семінар-практикум для асистентів вихователів та вихователів інклюзивних груп закладів дошкільної освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами в ЗДО»

3 грудня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти «Веснянка»  методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і комунальною установою «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр»  Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для асистентів вихователів та вихователів інклюзивних груп  закладів  дошкільної освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами в ЗДО».   Читати далі>>>

 


Проведено арт-майстерню для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Розвиток емоційного інтелекту як основи психологічного комфорту працівника психологічної служби»

29 листопада 2019 року на базі закладу дошкільної освіти «Первоцвіт»  методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено арт-майстерню для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Розвиток емоційного інтелекту як основи психологічного комфорту працівника психологічної служби».    Читати далі>>>


Розпочато підготовку до проведення ЗНО-2020

21 листопада 2019 року працівники методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ відвідали м Миргород, де взяли участь у зустрічах та нараді «Зовнішні освітні оцінювання: стратегування та реалізація». Зустрічі організовано Харківським центром оцінювання якості освіти та Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.

Читати далі>>>

 


Гадячани – учасники очного етапу Х обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята»

 

19-21 листопада 2019 року у м. Полтаві на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого проведено Х обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята».

Читати далі>>>

 


Проведено семінар-практикум для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Профорієнтаційна робота в освітній»

15 листопада 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ДНЗ «Джерельце» Сергіївської сільської ради проведено семінар-практикум для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Профорієнтаційна робота в освітній галузі».

Читати далі>>>

 


Проведено семінар-практикум для вчителів трудового навчання (технологій) закладів загальної середньої освіти Гадяцької ОТГ «Розвиток креативно

го потенціалу учнів, як засіб формування компетентної та творчої»

14 листопада 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського проведено семінар-практикум для вчителів трудового навчання (технологій) закладів загальної середньої освіти Гадяцької ОТГ «Розвиток креативного  потенціалу  учнів,  як засіб формування компетентної та творчої особистості».

Читати далі>>>


Гадячани – переможці обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій

Нове покоління, що зростає в епоху інформації, потребує принципово нових рішень. Використання комп’ютерних та інформаційних технологій є необхідним та важливим кроком до виховання гармонійної особистості ХХІ століття. 29-30 жовтня 2019 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради проходив обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Захід передбачав участь представників команд у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Web-дизайн» та «Програмування». Цього року наше місто на інтелектуальних випробуваннях знову представляла команда Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.  Читати далі>>>

 


Проведено майстер-клас для вихователів-методистів та вихователів ЗДО Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Спільна творчість як засіб формування у дітей навичок доброзичливої взаємодії»

29 жовтня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти № 9 «Дзвіночок»  методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено майстер-клас для вихователів-методистів та вихователів ЗДО Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Спільна творчість як засіб формування у дітей навичок доброзичливої взаємодії».

Читати далі>>>

 


Гадячани – учасники обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл – 2019»

З 25 по 28 жовтня 2019 року у с. Міські Млини Зіньківського району на базі Полтавського обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог» Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації втретє проведено обласну військово-патріотичну гру «Петлюрівський вишкіл». У змаганнях взяли участь двадцять одна команда з усієї Полтавщини. Гра входить до обласної програми національно-патріотичного виховання. Вона має навчальну та оздоровчу цілі. Місто Гадяч на змаганнях представляв загін «Заярські козаки» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради.   Читати далі>>>


Проведено семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Використання інноваційних педагогічних технологій з метою активізації пізнавальної діяльності учнів»

25 жовтня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради проведено семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Використання інноваційних педагогічних технологій з метою активізації пізнавальної діяльності учнів». Мета семінару – розкрити важливість функції дослідно-експериментальної діяльності в закладах для підвищення якості освіти. Формувати навички системного експериментування, апробації, упровадження освітніх інновацій, в умовах реформування відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Читати далі>>>


Проведено семінар-практикум для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Впровадження стандартів НУШ в роботу початкової»

Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий учитель. Робота педагогів супроводжується постійним спонуканням до творчості, жоден учитель не застосовує загальновідомі методики без свого відтінку, свого наголосу. Розуміючи важливість і складність проблем, що постають перед ними, учителі працюють над удосконаленням освітнього процесу. Саме з цією метою 22 жовтня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради проведено семінар-практикум для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Впровадження стандартів НУШ в роботу початкової школи».  Читати далі>>>


Триває проведення методичних днів методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради у ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради

З 15 по 18 жовтня 2019 року триває проведення методичних днів методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради у ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради. Захід розпочався знайомством працівників ММК з педагогічним колективом закладу дошкільної освіти. Завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М. та методист з дошкільної освіти Аколович Т.П. ознайомили працівників закладу з Планом проведення методичних днів методичного кабінету, зокрема з питаннями щодо організації науково-методичної, дослідницької роботи педагогічних працівників закладу, організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організації методичної роботи і її результативністю тощо.  Читати далі>>>


Проведено «круглий стіл» для корекційних педагогів закладів дошкільної освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ

11 жовтня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і комунальною установою «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради проведено «круглий стіл» для корекційних педагогів закладів дошкільної освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Корекційно-розвивальна робота та її значення у процесі навчання дітей з особливими освітніми потребами». Захід проведено на базі Гадяцького інклюзивно-ресурсного центру.

Читати далі>>>

 


Проведено семінар-практикум для вчителів фізики закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Використання активних форм і методів роботи на уроках фізики»

9 жовтня 2019 року на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для вчителів фізики закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Використання активних форм і методів роботи на уроках фізики».

Читати далі>>>

 


У Гадячі проведено урочистості з нагоди Дня працівників освіти України

03 жовтня 2019 року у кіноконцертному залі «Дружба» проведено урочистості з нагоди Дня працівників освіти України, на яких вітання приймали працівники освітньої галузі Гадяцького району, Гадяцької, Сергіївської, Петрівсько-Роменської та Краснолуцької ОТГ.

У заході взяли участь: перший заступник міського голови Дроботя Г.М., в.о. голови Гадяцької районної державної адміністрації Бондаренко С.М., голова Гадяцької районної ради Нікітенко В.П., голова Петрівсько-Роменської сільської ради Бугайова В.П., голова Краснолуцької сільської ради Романенко В.В.

Читати далі>>>


Проведено міський етап обласних математичних змагань імені М.В.Остроградського

02 жовтня 2019 року на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено І (міський) етап обласних математичних змагань імені М.В.Остроградського.

Читати далі>>>

 


Проведено інструктивну нараду шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської ради з питань забезпечення учнів підручниками

5 вересня 2019 року на базі бібліотеки Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова проведено інструктивну нараду шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської ради з питань забезпечення учнів підручниками. 

Читати далі>>>

 


Проведено засідання методичних об'єднань та інші інструктивно-методичні заходи для працівників закладів освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ до початку нового навчального року

30 серпня 2019 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено засідання методичних об'єднань та інші інструктивно-методичні заходи для працівників закладів освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ до початку нового навчального року.

Читати далі>>>

 


Проведено міську серпневу конференцію педагогічних працівників

28 серпня 2019 року в актовій залі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки вже вчетверте зібралася педагогічна громадськість на міську серпневу конференцію педагогічних працівників «Освіта Гадяцької ОТГ на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2018/2019 навчального року та основні завдання на 2019/2020 навчальний рік».

Читати далі>>>

Вхід на сайт
Онлайн-реєстрація
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Програми, проекти
Корисні посилання
Оцініть наш сайт
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 396
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0