Четвер, 27.06.2019, 05:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради                                                                                                                                                                                                                 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 398
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заклади дошкільної освіти Сергіївської ОТГ

Доступність до якісних освітніх послуг починається з дошкільної освіти, оскільки саме вона є обов’язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти, основою системного розвитку дитини, фундаментом творіння якісно нового освітнього процесу. Сергіївською сільською радою та відділом освіти, молоді, спорту та культури створено умови для здобуття дошкільної освіти в населених пунктах Сергіївської сільської ради, сформовано відповідну мережу закладів дошкільної освіти з метою охоплення дітей усіма формами дошкільної освіти. У Сергіївській ОТГ функціонує 3 заклади дошкільної освіти:

Дошкільний навчальний заклад «Джерельце» с. Сергіївка Сергіївської сільської ради Полтавської області

Директор ДНЗ «Джерельце»: Кладова Валентина Василівна

Адреса: пров. Шкільний, буд. 3, с. Сергіївка, Гадяцький район, Полтавська область, 37332

Телефон: 0661716696

Е-mail: kras-dnz@meta.ua

Адреса веб-сайту:

Дошкільний навчальний заклад «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області відновив свою роботу 01.02.2002. Заклад розраховано на 30 місць (2 різновікові групи). На 01.03.2019 кількісний склад вихованців закладу дошкільної освіти – 41 дитина.

У ДНЗ працює 13 працівників (7 педагогічних: завідуюча, 3 вихователі, керівник музичний, практичний психолог, вчитель-логопед), медична сестра, 5 працівників обслуговуючого персоналу.

Колектив дошкільного навчального закладу «Джерельце» у роботі з дітьми широко використовує інноваційні технології. Заклад забезпечено твердим, м’яким інвентарем, посудом, ігровим матеріалом відповідно санітарно-гігієнічних норм та вимог.

Кожна вікова група має свій майданчик, обладнаний ігровим та спортивним інвентарем.


Дошкільний навчальний навчальний заклад «Перлинка» с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Полтавської області

Директор ДНЗ «Перлинка»: Гайдай Валентина Олексіївна

Адреса: вул. Центральна, буд. 18, с. Розбишівка, Гадяцький район, Полтавська область, 37330

Телефон: (05354) 5-53-31

Е-mail: roz-dnz@meta.ua

Адреса веб-сайту: https://sites.google.com/site/dnzperlinkarozbisivka/

Історія дошкільної освіти у с. Розбишівка почалася ще в 60-х роках ХХ ст. На той час у селі діяли ясла, якими опікувався колгосп «Шлях до комунізму». В яслах виховувалося до 60 дітей різного віку. Завідуючою була Білоус Катерина Іванівна. Матеріальна. Матеріально-методична база небагата, іграшки часто виготовляли самостійно. Батьки вихованців порушили питання про необхідність будівництва нового закладу дошкільної освіти. Керівництво колгоспу пішло їм на зустріч – прийнято рішення правлінням про будівництво нового дошкільного навчального закладу. У 1981 році дітлахів прийняв новий дитячий садок «Берізка». Колектив закладу працьовитий, дружній, з любов'ю ставився до дітей. Очолила його завідуюча Рухляда Тамара Трохимівна. Заклад дошкільної освіти працював за 6 денним робочим тижнем. Було відкрито 2 групи: різновікова і підготовча. Дітей налічувалося близько 40 осіб. У дитячому садкові працювали вихователями: Кіндрашина Віра Іванівна, Цимбал Ольга Олексіївна, Мартиненко Валентина Василівна, Литовченко Катерина Іванівна. Нянями: Пустовіт Світлана Сафронівна, Смаль Наталія Дмитрівна, Батура Наталія Константинівна, Гресь Олександра Іванівна. Всі педагоги мали відповідну освіту. За роки існування дитячий садок «Берізка» випустив близько 400 дітей. Всі вони понесли в світ тепло, яке дарували їм люди, що працювали в закладі. Припинив своє існування дитячий садок «Берізка» у 2001 році в зв'язку з розпадом колгоспу.

За ініціативи Гадяцької райдержадміністрації, Гадяцької районної ради, відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації, Розбишівської сільської ради було прийнято рішення шостої сесії п'ятого скликання від 15 серпня 2006 року № 61 щодо відкриття нового дитячого садка в приміщенні Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. 27 квітня 2007 року розпочав свою роботу дошкільний навчальний заклад «Перлинка».

20 грудня 2016 року було створено Сергіївську ОТГ і ДНЗ перейшов у її підпорядкування. На сьогодні у ДНЗ функціонує одна різновікова група наповнюваністю 18 осіб. Усі діти віком від 3 до 6 років відвідують заклад. Встановлено п'ятиденний робочий тиждень. Заклад працює за гуманітарним напрямком.

Працівники ДНЗ «Перлинка» постійно працюють над створенням повноцінного розвивального середовища для комфортного перебування дошкільників у закладі. Педагогічний колектив нараховує 2 вихователі. Обслуговуючий персонал – 4 особи. Колектив закладу дошкільної освіти творчий, працьовитий, дружній. Успіх роботи дитячого садка залежить від тісних взаємин та єдності з сім'єю. Відносини між працівниками і батьками будуються на основі співробітництва, взаєморозуміння та взаємодопомоги.

Сільський голова Лідовий Ігор Григорович та староста Коркішко Олексій Іванович часто відвідують заклад, цікавляться як живеться малечі, допомагають вирішувати різні проблемні питання. У ДНЗ проведено якісний ремонт, розширено його приміщення. Дитячий садок підключений до мережі Інтернет.

З кожним роком ДНЗ «Перлинка» все більше осучаснюється, вдосконалюється матеріально-технічне забезпечення, щоб повністю задовольнити потреби населення села в отриманні дошкільної освіти.


Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» с. Качанове Сергіївської сільської ради Полтавської області

Директор ДНЗ «Ромашка»: Шаталова Галина Павлівна

Адреса: вул. Клубна, буд. 12, с. Качанове, Гадяцький район, Полтавська область, 37331

Телефон: (05354) 2-38-10

Е-mail: ka-dnz@meta.ua

Адреса веб-сайту: 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930